Mezinárodní jazykové zkoušky | Akademie Šumperk
+420 583 213 013
Menu
+420 583 213 013
Přihláška do kurzu

Mezinárodní jazykové zkoušky

Přihláška ke zkouškám LanguageCert >>> ZDE KE STAŽENÍ

 

A N G L I Č T I N A 

Co je zkouška LanguageCert ?

LanguageCert je soubor kvalifikací anglického jazyka, který byl vytvořen jako důkladný a spolehlivý standard mapující úroveň Vašeho jazyka. Zkoušky je možno složit v rámci všeobecné angličtiny, business angličtiny nebo mladých žáků od 10 do 14 let. Zkoušky jsou pořádané společností PeopleCert, která je založená na původních City & Guilds a jsou zařazeny v seznamu standardizovaných zkoušek MŠMT ČR.

Co odlišuje LanguageCert od ostatních zkoušek ?

- Termíny mezinárodní zkoušky LanguageCert jsou flexibilní.
- Systém LanguageCert umožňuje studentům složit zkoušku s vysoce kvalifikovanými a pečlivě vybranými odborníky, kteří mají především za úkol potlačit případný strach ze zkoušek a naopak zvýšit váš výkon.
- Úrovně LanguageCert byly vyvinuty na základě skutečných potřeb zaměstnavatele, stejně tak na situacích reálného života zaměřující se především na studentovy komunikační schopnosti.
- Písemná a ústní část zkoušky (IESOL a ISESOL) může být složena nezávazně jedna na druhé. Obě zkoušky jsou samostatnými testy, tudíž se studenti mohou zaměřit nejprve na přípravu jedné zkoušky před splněním té druhé.
- Písemná část zkoušky trvá 2.5 hodiny a ústní část pak 15 minut.
- Zkoušky jsou mezinárodně uznávané. Díky zkouškám LanguageCert, můžete zlepšit své šance na přijetí na zahraniční univerzity. LanguageCert Vám také umožní přístup k lepším pracovním příležitostem.

  

Termíny a ceny jazykových zkoušek LanguageCert ve školním roce 2019/2020 >>> ZDE KE STAŽENÍ
Š P A N Ě L Š T I N A

 

LanguageCert USAL esPro BULATS (Business Language Testing Service) je mezinárodně uznávaná zkouška ze španělštiny hodnotící jednotlivé jazykové dovednosti potřebné v pracovním prostředí. Jazyková škola Akademie Jana Amose Komenského v Šumperku je akreditovaným zkouškovým centrem s právem tuto zkoušku pořádat. LanguageCert USAL esPro BULATS je zkouška auditového typu – jedná se o průřezový test pro všechny úrovně SERR.


Č Á S T I   Z K O U Š K Y

Zkouška je rozdělena do třech částí:

- poslech, čtení a použití jazyka
- psaní
- mluvený projev

Části lze skládat samostatně nebo podle potřeby v libovolné kombinaci, přičemž každá samostatně složená část má plnohodnotný status zkoušky.

Formy zkoušky
Papírová (Paper-based) – „klasická“ forma zkoušky s ručním vyplňováním zkouškových materiálů v papírové podobě.

Počítačová (Computer-based) – online zkouška s vyplňováním zkouškových cvičení na obrazovce přes klávesnici počítače.

Obě formy zkoušky jsou naprosto rovnocenné.

 
     
 

Kalendář akcí

Zobrazit všechny AKCE
Zobrazit všechny AKCE
Všechny aktuality

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější používání našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Souhlasím