Přihláška do kurzů | Akademie Šumperk
+420 583 213 013
Menu
+420 583 213 013
Přihláška do kurzu

Přihláška do kurzů

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů:

Souhlas se zpracováním mých osobních údajů

1. Odesláním této přihlášky udělujete výslovný souhlas s tím, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), bude společnost Akademie Jana Amose Komenského, z.s. – oblast Šumperk, se sídlem nám. Míru 211/4, 787 01  Šumperk, IČ: 00431516  zapsaná ve spolkovém rejstříku pod spisovou značkou  L 11978, vedenou u Krajského soudu v Ostravě (dále jen „Správce“), zpracovávala mé osobní údaje obsažené v přihlášce za účelem mé evidence a podkladů pro osvědčení. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.

2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Akademie Jana Amose Komenského, z.s. – oblast Šumperk.

3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

 

×
Souhlasím se zasíláním informací ke studiu
Zobrazit všechny AKCE

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější používání našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Souhlasím