Přihláška do kurzů | Akademie Šumperk
+420 583 213 013
Menu
+420 583 213 013
Přihláška do kurzu

Přihláška do kurzů

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů:

Souhlas se zpracováním mých osobních údajů

1. Odesláním této přihlášky udělujete výslovný souhlas s tím, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), bude společnost Akademie Jana Amose Komenského, z.s. – oblast Šumperk, se sídlem nám. Míru 211/4, 787 01  Šumperk, IČ: 00431516  zapsaná ve spolkovém rejstříku pod spisovou značkou  L 11978, vedenou u Krajského soudu v Ostravě (dále jen „Správce“), zpracovávala mé osobní údaje obsažené v přihlášce za účelem mé evidence a podkladů pro osvědčení. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.

2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Akademie Jana Amose Komenského, z.s. – oblast Šumperk.

3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

 

×
Souhlasím se zasíláním informací ke studiu

Kalendář akcí

Zobrazit všechny AKCE
Zobrazit všechny AKCE

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější používání našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Souhlasím